Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Młodzi fotografowie na start

Zakończyła się rekrutacja do projektu "Weekend w plenerze - warsztaty fotograficzne dla młodzieży z terenów wiejskich powiatu wałbrzyskiego". Warsztaty ruszają 18 lutego i weźmie w nich udział 30 uczniów szkół ponagimnazjalnych.

Dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Wałbrzych warsztaty przeprowadzone zostaną w przepięknym otoczeniu góry Dzikowiec, czyli w siedzibie Nadleśnictwa w Boguszowie-Gorcach. Kolejne zajęcia odbywać się będą w gospodarstwach agroturystycznych na terenie Jedliny Zdroju oraz Głuszycy. W projekcie udział weźmie 30 uczniów szkół ponadgimnazjalnych, najliczniejsza grupa młodzieży pochodzi z Zespołu Szkół Politechnicznych "Energetyk", ale spore grupy miłośników fotografii zapisały się z Zespołu Szkół Nr 5 oraz z III Liceum Ogólnokształcącego. Fotoamatorzy wezmą udział w sześciu weekendowych plenerach prowadzonych przez doświadczonych fotografów: Pawła Sokołowskiego (fotografia portretowa), Michała Ostrowskiego (fotografia otworkowa) oraz Krzysztofa Żarkowskiego (fotografia przyrodnicza). W czerwcu zaplanowana jest wystawa prezentująca prace młodych artystów.

Projekt, realizowany przez Powiat Wałbrzyski, współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej - Europejskiego Funduszu Społecznego - w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

"Weekend w plenerze - warsztaty fotograficzne dla młodzieży z terenów wiejskich powiatu wałbrzyskiego"

"Weekend w plenerze - warsztaty fotograficzne dla młodzieży z terenów wiejskich powiatu wałbrzyskiego" to projekt przygotowany dla 30 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Fotoamatorzy wezmą udział w sześciu weekendowych plenerach prowadzonych przez doświadczonych fotografów, króre zakończone zostaną wystawą prezentująca prace młodych artystów.

 

 

AKTUALNOŚCI

Trwa rekrutacja do projektu "Weekend w plenerze - warsztaty fotograficzne dla młodzieży z terenów wiejskich powiatu wałbrzyskiego"

Ruszył projekt "Weekend w plenerze - warsztaty fotograficzne dla młodzieży z terenów wiejskich powiatu wałbrzyskiego". Obsługą projektu zajmuje się Wydział Promocji, Współpracy Zagranicznej i Funduszy Zewnętrznych w Starostwie Powiatowym w Wałbrzychu. Rekrutacja uczestników odbywa się spośród uczniów Zespołu Szkół nr 5, Zespołu Szkół Politechnicznych "Energetyk" i III Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu i potrwa do 18 stycznia 2012 roku. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. [więcej]

LP.
NAZWA
Ostatnia aktualizacja
Informacje
1
ZAPYTANIA OFERTOWE
5 stycznia 2012 roku

POWRÓT DO POPRZEDNIEJ STRONY